Parašykite mums

Jei turite klausimų apie krovinių transportavimą, ar kaip Refta.lt komanda galėtų padėti Jūsų verslui – prašome užpildyti šalia pateiktą formą.

Administracija

Direktorius: Artūras Grigaliūnas
Telefonas: +370(41)540074
El.paštas: arturas@refta.lt
Faksas: +370(41)540075

Transporto skyrius #1

Eksportas, Vakarų Europa – Rusija

Linas Gasperavičius
Telefonas: +370(41)540646
Mobilus telefonas: +370(698)27548
El.paštas: linas@refta.lt
Faksas: +370(41)540075

Auksė Žukauskienė
Telefonas:+370(41)540646
Mobilus telefonas: +370(686)25861
El.paštas: aukse@refta.lt

Transporto skyrius #2

Darbas po Vakarų Europą

Darius Katilius
Mobilus telefonas: +370(698)27071
El.paštas: darius@refta.lt

Justinas Čeponkus
Mobilus telefonas: +370(698)02761
El.paštas: justinas@refta.lt

Auksė Žukauskienė
Mobilus telefonas: +370(686)25861
El.paštas: aukse@refta.lt

Mindaugas Grinius
Mobilus telefonas: +370(698)11374
El.paštas: mindaugas@refta.lt

Vyriausiasis mechanikas
Viktoras Jankūnas
Mobilus telefonas: +370(698)29879
El.paštas: auto@refta.lt

Buhalterija

Vyriausioji finansininkė
Lina Mačiukaitė-Gelžinienė
Telefonas: +370(41)540071
El.paštas: lina@refta.lt
Faksas: +370(41)540075

Silva Staponkienė
Telefonas: +370(41)540074
Mobilus telefonas: +370(615)22870
El.paštas: silva@refta.lt
Faksas: +370(41)540075

UAB Refta
  • Liejyklos g. 11, LT-78155 Šiauliai, Lietuva

  • +370 41-540074